Agnieszka Dąbrowska (Sławińska) Neuropsycholog | Psycholog dziecięcy | Instruktor stażysta Terapii SI, Terapeuta TSR
Agnieszka Dąbrowska (Sławińska)  Neuropsycholog|Psycholog dziecięcy|Instruktor stażysta Terapii SI|Terapeuta TSR

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ukończyłam dwie specjalności: psychologię kliniczna dzieci i młodzieży, psychologię sądowa. Posiadam certyfikat terapeuty w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (https://psttsr.pl/?page_id=240). Ukończyłam studia podyplomowe z neuropsychologii klinicznej i diagnozy neuropsychologicznej. Oprócz pasji do psychologii rozwijałam swoje umiejętności w diagnozie i terapii procesów integracji sensorycznej. Ukończyłam 2 stopień SI, studia podyplomowe z zakresu diagnozy i terapii procesów integracji sensorycznej, ukończyłam staż instruktorski z tej metody w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej zostając Instruktorem Stażystą. Prowadzę wykłady i ćwiczenia w PSTIS.

 Wiodącym przedmiotem moich zainteresowań jest diagnoza (neuro)psychologiczna, terapia dzieci i młodzieży oraz systematyczna współpraca z rodzicami. 

Swoją pracę poddaje stałej superwizji przez superwizorów Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem aktywnym członkiem stowarzyszeń PSTTSR i PSTIS. Zostałam powołana do Komisji Etyki PSTTSR. 

Poza pracą uwielbiam aktywny tryb życia, od dziecka jestem związana ze sportem - trenowałam wiele lat koszykówkę. W wolnym czasie śpiewam i tańczę.